Strona
główna
Nasza
oferta
Kontakt

Nasza oferta


- meble kuchenne na zamówienie (szafki kuchenne, fronty kuchenne, blaty kuchenne)
- szafy wnękowe
- meble biurowe (szafki, regały, biurka, półki)
- meble pokojowe
- garderoby
- komody
- meble łazienkowe
- taborety
- stoły kuchenneWYCENA

Wycena mebli odbywa się indywidualnie wg projektu stworzonego podczas rozmowy z klientem. Bardzo istotny wpływ na cenę mają materiały oraz wyposażenie i akcesoria. Jeżeli mają już Państwo gotowy projekt wraz z wybranymi materiałami i wyposażeniem, to proszę przesłać nam go na adres: unigarant@poczta.onet.pl (może być to nawet szkic ręczny lub narysowany w programie graficznym). Należy oprócz wymiarów szafek podać również materiały i inne ważne elementy, (które mają istotny wpływ na cenę). Projekt wycenimy i skontaktujemy się z Państwem.


REALIZACJA

Realizacja zamówień na meble kuchenne to około 2-4 tygodni od chwili zamówienia.
Czas realizacji zamówień na szafy/garderoby to około 2 tygodnie.
Zamów pomiar

Imię i nazwisko
Ulica, nr domu
Miejscowość
Nr. telefonu

Wykonujemy również inne meble na zamówienie klienta.
Proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, duży wybór kolorów, wypełnień i okuć drzwiowych, bezpłatny pomiar i dojazd do klienta oraz profesjonalną obsługę (wykonywanie projektów komputerowych. Prowadzimy również sprzedaż ratalną.
Rozwiązania, jakie stosujemy pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej pod zabudowę, są trwałe, estetyczne, praktyczne i na każdą kieszeń. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami mebli na zamówienie.
Wyroby nasze zdobią coraz większą ilość domów, mieszkań i firm. W kontaktach z klientami wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Zakres wykonywanych przez nas usług możemy dostosować do wymogu klienta.
Do produkcji wykorzystujemy tylko materiały i akcesoria o najwyższych walorach estetycznych i użytkowych.
CreoVision.pl