Strona
główna
Nasza
oferta
Kontakt

SZAFY PRZESUWNE


W wykonywanych przez nas szafach wnękowych montujemy okucia firm: Sevroll. Dobrze wykonana szafa wnękowa powinna być wyposażona w odpowiedni system. Nowoczesny, modny, łatwy w montażu i trwały w eksploatacji. To właśnie w dużej mierze od zastosowanych okuć zależy elegancki i szykowny wygląd szafy, funkcjonalność i komfort użytkowania. Na bazie powyższych systemów drzwiowych wykonujemy zabudowy z drzwiami przesuwanymi. Szafy takie można użytkować prawie w każdym pomieszczeniu, przedpokoju, garderobie, salonie, sypialni, łazience, oraz w biurze. Podstawowym materiałem na korpus szafy, jak i na skrzydła drzwiowe jest płyta drewnopodobna (wiórowa - laminowana) uzupełniona takimi dodatkami jak: lustro, szyba lacobel, szyba z fotografią. Zastosowanie płyty meblowej zapewnia odpowiednią sztywność konstrukcji, a bogata kolorystyka powierzchni płyty powinna pozwolić na dopasowanie wykonanej z niej zabudowy do już istniejącego wystroju wnętrza. Systemy jezdne są tak skonstruowane, że cały ciężar skrzydeł drzwiowych spoczywa na dolnych, lub górnych mechanizmach, które posiadają zabezpieczenia uniemożliwiające wypadnięcie skrzydła z toru jezdnego.

Zamów pomiar

Imię i nazwisko
Ulica, nr domu
Miejscowość
Nr. telefonu

Wykonujemy również inne meble na zamówienie klienta.
Proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, duży wybór kolorów, wypełnień i okuć drzwiowych, bezpłatny pomiar i dojazd do klienta oraz profesjonalną obsługę (wykonywanie projektów komputerowych. Prowadzimy również sprzedaż ratalną.
Rozwiązania, jakie stosujemy pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej pod zabudowę, są trwałe, estetyczne, praktyczne i na każdą kieszeń. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami mebli na zamówienie.
Wyroby nasze zdobią coraz większą ilość domów, mieszkań i firm. W kontaktach z klientami wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Zakres wykonywanych przez nas usług możemy dostosować do wymogu klienta.
Do produkcji wykorzystujemy tylko materiały i akcesoria o najwyższych walorach estetycznych i użytkowych.
CreoVision.pl